piektdiena, 2011. gada 28. oktobris

Rinkonas grāmata

Nav ne jausmas, vai kāds vēl ienāk manā Rinkonas blogā. Varbūt es esmu vienīgā lasītāja...bet tik un tā gribēju arī šeit pateikt to,ka esmu sākusi darbu pie grāmatas par maniem piedzīvojumiem Bolīvijas džungļos. Tas,ko tur piedzīvoju, šķiet pārāk liels, lai to vienkārši atstātu savās atmiņās. Tāpēc teicu "Jā" savas bērnības draudzenes Dainas piedāvājumam braukt pie viņas uz Nīderlandi, kur man piešķirta skaista istabiņa gaumīgā dzīvoklī. Varu šeit palikt 5 nedēļas, kuru laikā katru dienu varu rakstīt, rakstīt, rakstīt, jo esmu mājās viena pati, ja neskaita Dainītes labāko draudzeni kaķeni Miu, kura reizēm atnāk pārbaudīt uzrakstīto, pastaigājoties pa klaviatūru. Vakaros, kad pārnāk saimnieki, kopīgi stiprinām miesu ar kārtējo lielisko Joost maltīti, kā arī kopīgi placinām dīvānu, šķirstot Holandes televīziju piedāvājumus. Vēl bez šīs ikdienas idilles, man ir iespēja ik pa laikam apskatīt kādas citas Holandes daļas vēl bez manas pilsētiņas Vleuten. Tā kā Dainīte gandrīz katru nedēļu piespēlē flautu slavenajam īru mūziķim Andrew Reynolds, man ir iespēja doties arī uz vairākiem viņu koncertiem, par ko, protams, īpašs prieks un estētiska bauda. Reizēm pašai grūti noticēt, ka man tagad ir tik ekskluzīva iespēja dzīvot un atpūsties skaistajā Nīderlandē! Pateicos Dievam no visas sirds un turpinu rakstīt savu grāmatu. Pagaidām esmu tikusi līdz 62.lapai. Nav ne jausmas, cik lapas būs manā grāmatā. Tad jau redzēs. Rakstīšu, kamēr visu uzrakstīšu. Tomēr pārspēt 'Mērnieku laikus' vai 'Dievs.Daba.Darbs' apjoma ziņā nav manos plānos.
Rakstu un lūdzu Dievu, lai rakstītais būtu Viņam par godu un cilvēkiem par svētību, prieku, iedrošinājumu un izaicinājumu!P.S. Būtu interesanti, ja atsauktos tie, kuri izlasīja, lai zinu, vai mans blogs vēl nav "nomiris" :D Ja te vēl ir dzīvība, tad es varētu ziņot par turpmākiem notikumiem grāmatas vai kādā citā sakarā :) Paldies!

10 comments:

 1. Es izlasīju.
  Vai tas Andrew Reynolds ir slavens arī ārpus Utrecht?

  AtbildētDzēst
 2. Hey! Es arī izlasīju :))
  Sabīne

  AtbildētDzēst
 3. Drēsciņ, Andrew ir zināms visādās Īrijas malās un Nīderlandē kļūst arvien zināmāks visādās pilsētās un pilsētiņās. Pa šīm dažām nedēļām šeit šķiet, ka viņš kļūst arvien populārāks :)

  AtbildētDzēst
 4. Ar ļoti lielu interesi sekoju tavam blogam . Ar vēl lielāku interesi uzzinātu kaut ko vairāk par Rinkonu it sevišķi par latviešiem kas tur ir un strādā un arī latviešiem kas to iesāka, cilvēkiem,vēsturi ..........ar kādu jēgu to dara . Man tā liekas ,ka Latvijā ir maz ziņu par latviešiem kas pag.gs.sākumā devās prom ar kādu mērķi.Mani interesē vēsture. Esmu izlasījusi visu tavu dienasgrāmatu par Rinkonu un dažreiz pārlasu vēl.Neesmu dalībnieks , jo neprotu piereģistrēties. Lai tev veicās !!! Sandra

  AtbildētDzēst
 5. es arī lasu :)
  un diktu gaidu grāmatu!

  AtbildētDzēst
 6. Sveika,Sandra! Priecājos, ka esi izlasījusi par manām gaitām Rinkonā. Es gan nekādi nevaru saprast, vai mēs esam pazīstamas vai nē. Varbūt mēs varētu sazināties e-pastos? Lūdzu, uzrakstiet man : liene.svoka@inbox.lv
  Gaidīšu :)

  AtbildētDzēst
 7. Lai labi sokas, Lieņuk! Ik pa brīdim nākas kādam stāstīt, ko Tu dari

  AtbildētDzēst
 8. Dikten jauks un jēgpilns atvaļinājums. Es arī tādu gribu. ((:

  AtbildētDzēst
 9. Sveika!
  Lai raiti rakstās!!!

  Tava misija apvienoja visu to, par ko es sapņoju, bet vēl neesmu uzdrīkstējusies!!!
  Lasīju, lasu un pa pa laikam piesūtu linku citiem.

  arī Liene
  savreiz biju Tava studente Valodu vēstniecībā

  AtbildētDzēst
 10. Atdzīvini blogu, ieliec gr.info ;)

  AtbildētDzēst