svētdiena, 2012. gada 8. jūlijs

Kā klājas grāmatai?

Uz nākamo nedēļu skatos ar lielām, cerību pilnām acīm. Plānā ir noslīpēt manu gara darbu tā, lai to varu nosūtīt uz Zvaigzni. Jā, tieši tā. Mana grāmata ceļos uz izdevniecību "Zvaigzne" cerībā, ka to izdos Travel nodaļas paspārnē. 99 % rakstīšanas darbi ir galā, vēl palikuši pāris punkti uz i.
Īsi pirms Jāņiem satikos ar Zvaigznes pārstāvi Aiju, kura bija izlasījusi pāris manis rakstītās nodaļas. Viņa e-pastā tās novērtēja ar šādu teikumu: "Nevaru noliegt- bija interesanti." Satiekoties rādīju vairākas Bolīvijas bildes un stāstīju košākos, elpu aizraujošākos faktus. Viņa uzmanīgi klausījās un uzdeva vienu jautājumu pēc otra. Šķiet, ka tā ir laba zīme :)
Kad teksts būs nosūtīts, būs jāpagaida apmēram mēnesis, kamēr to izlasīs Aija un vēl kāds no izdevniecības speciālistiem. Ja viņiem lasītais patiks - rudenī varētu cerēt manu gara bērnu ieraudzīt grāmatnīcu plauktos.
Atzīšos, ka ik pa laikam uznāk šaubas un nemiers par to, vai es neesmu iedomājusies un sacerējusies drusciņ par daudz. Kāpēc lai manu memuāru izdotu lielākā izdevniecība Latvijā? Bet tajos brīžos atkal un atkal varu sev atgādināt - ar mani ir liels Dievs, kuram patīk lieli sapņi, jo Viņam ir lielas iespējas!
Rakstu, ceru un gaidu :)

5 komentāri:

 1. Es jau gara acīm redzu tavu grāmatu veikalu plauktos :)

  AtbildētDzēst
 2. Es arī!!! Mēs ar Agritiņu esam sirsnīgi acīgas un vēlam Tev izdošanos! :)

  AtbildētDzēst
 3. Lai izdodas! Tiešām: Dievam visas lietas ir iespējamas :)

  AtbildētDzēst
 4. Lielam Dievam der Liela izdevniecība un Lieli sapņi :) Priecājos!

  AtbildētDzēst