otrdiena, 2013. gada 25. jūnijs

Vēl drusciņ!

Vēl drusciņ jāpagaida un Velta ar Ondinu pirmo reizi spers nedaudz bailīgus, bet sajūsmas pilnus soļus uz savas tēvu zemes!
Vēl drusciņ un es satikšu savas vismīļākās, īpašākās džungļu draudzenes!
Vēl drusciņ un daudzi latvieši satiks reālu Varonību, Drosmi, Nodošanos, Strādīgumu un Ticību!
Un vēl drusciņ, drusciņ dažus simtus latu vajag, lai izdotos īstenot visus skaistos Latvijas iepazīšanas&apceļošanas plānus.

Līdz šim tantiņu fondam klāt nākuši 250 lati. Gan es, gan viņas sūta ziedotājiem lielus, lielus paldies! Vēl vajadzīgi vismaz 300 lati, lai pietiktu visiem benzīniem, biļetēm, ēdieniem, dzīves vietas apmaksāšanai un arī kādam latviskam suvenīram.

Reizēm pieķeru sevi pie domas - Eh, ar kādām tiesībām es cilvēkiem lūdzu atbalstīt viņiem (patiesībā) svešu dāmu ceļojumu?! Bet tad es sev atgādinu kādu citu domu. Laikā, kad tik daudzi tiecas, liecas, raujas prom no Latvijas, ir tik sirdi sildoši redzēt kādu, kurš visu mūžu to vien dara kā sapņo par atgriešanos dzimtenē. Pat ja šī atgriešanās nebūs ilglaicīga, tai IR jānotiek! Šādā veidā varēsim pateikt paldies gan Veltai un Ondinai, gan visai Rinkonas misijai par latviešu tautas labo slavu tālajos Dienvidamerikas plašumos un par sūri grūto Dieva mīlestības vēsts nešanu vietējiem.

Ja vēlies palīdzēt - raksti vai zvani man!

Velta un Ondina ielido jau nākamajā trešdienā plkst.23:45. Esat laipni gaidīti pievienoties sagaidītāju pulkam Rīgas lidostā :)Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru