pirmdiena, 2010. gada 25. janvāris

Pēc 10 gadiemVakar bija unikāla iespēja paskatīties uz sevi un citiem 10 gadus tālā nākotnē. Kāds pieredzējis psihologs varētu no šī vakara izdarīt diezgan šokējošus secinājumus, manuprāt. Kāds kāroja pēc miljoniem, kāds- pēc slavas, cits sapņoja par iespēju palīdzēt citiem vai vienkārši realizēt savus sapņus. Jo skaidrāk mēs zinām, kas gribam būt, jo vieglāk mums tur nokļūt.
Es, protams,izdomāju dažādus krāšņus pekstiņus, kas ārēji likās spoži un savā ziņā pat pievilcīgi. Tikai pašai bija grūti tiem visiem noticēt. Diez vai man pēc 10 gadiem piederēs Eifeļa tornis. Ja tā pavisam mierīgi un reāli padomā vienatnē, tad es zinu tikai vienu. Ja es vēl nebūšu Debesīs, tad es noteikti gribu būt tāda, kura jebkurā mirklī ir gatava turp doties.
Un gribu palīdzēt vēl citiem sākt lūkoties uz TO pusi, uz AUGŠU, uz VIŅU ! Vai tu šodien jau to izdarīji ? ...

3 komentāri:

  1. njā, kojās vis-kaut-kas var gadīties ;)

    AtbildētDzēst
  2. Mazliet pēc saviem 20 gadiem laikam lielākā daļa cilvēku, īpaši jau sieviešu, izmanto šo iespēju pasapņot, kas būs pēc 10 gadiem! :D Mans sapnis jau labu laiku kā izsapņots... Liekas, ka jāliek kādi mērķi nākamai desmitgadei! :)

    P.s. Še Tev mana roka, še Tev mana sirds tra braturuturapam tailabudruta salai ka mina drizi sorudina lave ka maise nekrede... (turpini tik tālāk...)

    AtbildētDzēst